Op 1 januari 2024 wordt de vereniging Gehandicapten Organisatie Noord-Limburg opgeheven. Het bestuur van de GON heeft veel werk verzet om voor de leden een soepele overgang naar Senioren Gennep mogelijk te maken. Al een hele tijd konden GON-leden op die manier snuffelen aan de activiteiten bij de buren. En in november hebben alle GON-leden een brief ontvangen waarin ze worden uitgenodigd om vanaf 1 januari lid te worden van Senioren Gennep. Veel mensen hebben zich als lid ingeschreven en zij ontvangen binnenkort alle nieuwsbrieven en ook het nieuwe magazine in hun brievenbus.

Senioren Gennep verwelkomt met veel plezier deze nieuwe leden en het bestuur hoopt dat ze bij onze vereniging activiteiten vinden waar ze behoefte en plezier aan hebben. Onze vereniging is er voor alle senioren in Gennep. In principe kunnen alle mensen van boven de 50 jaar zich als lid aanmelden, maar voor jongere gehandicapte mensen kan een uitzondering gemaakt worden voor het deelnemen aan onze activiteiten. Bij twijfel: neem contact op met het bestuur. Alle gegevens vindt u op deze website. En tot slot: veel plezier bij Senioren Gennep.